Wielkość Czcionki:

Kontrast:

100 lat Pani Heleny Popczyk z Rokitna Szlacheckiego

Dzisiaj odbyło się spotkanie urodzinowe Pani Heleny Popczyk, w którym udział wzięła rodzina jubilatki.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się także burmistrz Łaz Maciej Kaczyński i zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Krzysztof Tokarski.

„Kochana Mamo, dzień dzisiejszy to wyjątkowy i doniosły dzień, w którym obchodzisz jubileusz 100-lecia swoich urodzin. 100 lat to piękny wiek, niecodzienna i doniosła okazja, aby podziękować Ci za ciepło i miłość okazywaną każdego dnia i za to, że zawsze byłaś ostoją rodziny. Dziękujemy za wszystkie dni, które razem przeżyliśmy. Składamy Ci najlepsze życzenia i wyrazy wdzięczności oraz dziękujemy za trud wychowania, cierpliwość i troskę jaką nas obdarzyłaś” – w imieniu dzieci życzenia Pani Helenie złożył syn Jan.

Serdeczności w kierunku Pani Heleny popłynęły także od wnuków i prawnuków. List gratulacyjny przesłał również Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Do życzeń dołączył się także burmistrz Łaz Maciej Kaczyński i zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Krzysztof Tokarski, którzy uczestniczyli w uroczystości i na ręce jubilatki złożyli kwiaty i prezent.

„Proszę o przyjęcie w tym szczególnym dniu najserdeczniejszych życzeń i gratulacji. Niewielu ludziom dane jest świętować tak piękny jubileusz. Niech każdy dzień wnosi w Pani życie coraz więcej ciepła i miłości, napawa radością i poczuciem dumy z życiowych doświadczeń. Niech zawsze towarzyszy Pani optymizm, radość i pogoda ducha” – powiedział burmistrz Maciej Kaczyński.Galeria zdjęć:Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.