Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Rodzina 500+

Rodzina 500+ Program Rodzina 500 plus to nieopodatkowane 500 zł miesięcznie na każde drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków. 

Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także na pierwsze lub jedyne dziecko. To nawet 6.000 zł netto rocznego wsparcia dla dziecka. Świadczenie wychowawcze to wsparcie długofalowe. Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi programu Rodzina 500+ publikowanymi na stronach Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Proszę wybrać interesujący Państwa odnośnik znajdujący się poniżej:

Wyjaśnienia - Krok po kroku

Pytania i odpowiedzi

Prawo

Informujemy, że na chwilę obecną nie ma możliwości składania wniosków.

Wnioski będzie można składać drogą tradycyjną (papierowo) lub elektronicznie.

Poniżej znajduje się odnośnik do systemu teleinformatycznego "Emp@tia" za pomocą, którego będzie można złożyć przedmiotowy wniosek:

Panel główny systemu "Emp@tia"Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.