Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Azbest na dachach

Urząd Miejski w Łazach informuje mieszkańców, że Gmina Łazy zamierza pozyskać środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
 dla osób fizycznych na zdjęcie, transport, unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z pokryć dachowych i elewacji z budynków położonych na terenie Gminy Łazy.

O dofinansowanie nie mogą ubiegać się osoby, których budynek jest wykorzystywany wyłącznie w celu prowadzenia działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane ww. dofinansowaniem proszone są o złożenie wniosków wraz z dodatkowymi obowiązkowymi dokumentami w Urzędzie Miejskim w Łazach przy ul. Pocztowej 14 ( I piętro, pokój nr 21 ) w terminie najpóźniej do 20.03.2018 r.

Wniosek można pobrać ze strony www.bip.lazy.pl w Aktualnościach lub w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Traugutta 15 w Łazach lub w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ochrony Środowiska przy ul. Pocztowej 14 w Łazach pok. nr 21.

Ważne: do wniosków należy dołączyć:
1. Kopię dokumentu, potwierdzającego własność nieruchomości.
2. Dwa zdjęcia KOLOROWE całego budynku z różnej strony z widocznym pokryciem azbestowym lub zdjęcia zalegającego azbestu na swoim gruncie.
- Należy dostarczyć 2 zdjęcia po 2 szt., czyli razem 4 zdjęcia.
- Zdjęcia mogą być wydrukowane na kolorowej drukarce.
- Zdjęcia mają być opisane według wzoru:
imię i nazwisko wnioskodawcy, adres, nr geodezyjny działki.
Wszelkich informacji nt. ww. programu udzielają pracownicy
Wydziału Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ochrony Środowiska w Łazach przy ul. Pocztowej 14, pok. nr 21
tel. 32/ 67 29 422 wewn.138.


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.