Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Akademia Tenisa

Akademia Tenisa
25 września 2020 r. startuje w Łazach Akademia Tenisowa "Deep Inside". Zajęcia skierowane są do dzieci od 4 r.ż., młodzieży i dorosłych.

W Akademii można wziąć udział w zajęciach indywidualnych i grupowych prowadzonych przez Błażeja i Sebastiana- profesjonalnych instruktorów posiadających licencję Polskiego Związku Tenisowego oraz Międzynarodowe Certyfikaty ITF.
Już w piątek (25.09.2020r.) pod Honorowym Patronatem Gminy Łazy odbędzie się bezpłatna lekcja pokazowa na korcie obok boiska Łazowianka ( w razie niepogody zajęcia odbędą się w sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. R. Gostkowskiego w Łazach). W ramach wydarzenia odbędą się także konkursy dla dzieci oraz sprawdzian umiejętności.
Szczegóły pod numerem telefonu: 506377111 (Błażej)
Tenis to dyscyplina sportowa, która jest bardzo wszechstronna. Pozwala na ogólny rozwój motoryczny i zwiększenie m.in. koordynacji ruchowej, gibkości, szybkości i równowagi. Pomaga także w procesie wychowawczym. Uczy podejmowania decyzji, cierpliwości, radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz samodzielności. Dzięki regularnym treningom jesteśmy w stanie zdobyć wiele innych umiejętności przydatnych w życiu
Serdecznie zapraszamy!


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.