Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Antek Smykiewicz na Dniach Łaz

Antek Smykiewicz na Dniach Łaz W tym roku Dni Łaz odbędą się w dniach 1-2 lipca nad Zalewem Mitręga w Łazach i jak co roku połączone zostaną ze Świętem Kupały. Imprezę uświetni koncert Antka Smykiewicza, który jest jednym z trzech popularnych artystów zaplanowanych na tegoroczne święto gminy.
Rok 2017 jest wyjątkowym dla Gminy i Miasta Łazy. W tym roku miasto świętuje pięćdziesięciolecie uzyskania praw miejskich. Przez cały rok odbywać się będą liczne imprezy przypominające ten jubileusz. Dni Łaz w tym roku zaskoczą innowacyjną formą i obecnością popularnych artystów, a zakończy je pokaz sztucznych ogni. Na scenie będą prezentować się również lokalni artyści i twórcy działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Program wypełnią również liczne atrakcje dla dorosłych oraz konkursy dla dzieci.

Pierwszego dnia na łazowskiej scenie wystąpi Antek Smykiewicz, wokalista, kompozytor i autor tekstów, laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz zwycięzca w kategorii Najlepszy Radiowy Debiut podczas Gali Eska Music Awards. Jego debiutancki singiel „Pomimo burz” otrzymał status Diamentowej Płyty. Kolejna kompozycja „Limit szans” i album „Nasz Film” bardzo szybko uzyskały statut Złotej Płyty.


Autor: M K

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.