Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Apel Burmistrza Łaz

Zbliżające się wakacje w bieżącym roku będą miały specyficzny charakter, z uwagi na obowiązujący stan epidemii. To nie tylko czas wypoczynku, uprawiania sportów i zabawy oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

To również okres występowania szeregu obostrzeń i reżimu sanitarnego w obszarze ochrony zdrowia. Doświadczenia ostatnich miesięcy wskazują na konieczność prowadzenia profilaktyki edukacyjnej, której celem jest zapobieganie występowaniu kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem.
Zwracam się do Państwa z prośbą o przeprowadzenie rozmów z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a także ochrony
zdrowia. Ich przestrzeganie, w istotnym stopniu,wyeliminuje zaistnienie wypadków, a często także dramatów i tragedii.
W tym miejscu pragnę także zwrócić uwagę Państwa i prosić o reagowanie i informowanie odpowiednich służb w przypadku
zaobserwowania zachowań mogących doprowadzić do nieszczęścia. Proszę Państwa o analizę poniżej zamieszczonych podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz o przekazanie ich Waszym Podopiecznym. Zachęcam również do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej, pod adresem:
http://bezpiecznewakacje.pl/
https://www.gov.pl/web/koronawirus
Jednocześnie życzę Wszystkim bezpiecznych wakacji w 2020 r.Treśc apelu Burmistrza Łaz
Zalecenia Wojeowy Śląskiego


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.