Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Apel Burmistrza Łaz

DO JEDNOSTEK, ORGANIZACJI, STOWARZYSZEŃ, MIESZKAŃCÓW GMINY ŁAZY


Drodzy Państwo!!!

 

Na obszarze naszego kraju nadal obowiązuje stan epidemii z powodu masowych zachorowań na ostrą, zakaźną chorobę układu oddechowego COVID – 19. Czwarta fala pandemii wciąż przybiera na sile. Ciągle rośnie liczba zakażonych i ofiar śmiertelnych wirusa.

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą o nieorganizowanie spotkań okołoświątecznych, które są zagrożeniem zwłaszcza dla osób niezaszczepionych. Proszę także o zakładanie masek w miejscach użyteczności publicznej, stosowanie dezynfekcji i dystansu.

Chronicie Państwo w ten sposób siebie i swoich bliskich ograniczając znacząco ryzyko zakażenia i często związanych z tym dramatów i tragedii.Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.