Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Łazy w obiektywie

Łazy w obiektywie Wspólna fotografia mieszkańców Gminy Łazy wykonana. Mimo niesprzyjającej pogody akcja zorganizowana z okazji urodzin miasta osiągnęła zamierzony cel. Mieszkańcy Gminy Łazy pozowali do wspólnej fotografii, która będzie dostępna już wkrótce.

Oprócz wykonania zdjęcia na jego uczestników czekało wiele atrakcji.
Przez cały czas trwania imprezy w Izbie Tradycji prezentowane były bajki dla dzieci pn. "W starym kinie" oraz wystawa aparatów sprzed lat. W holu Miejskiego Ośrodka Kultury zorganizowane zostało stanowisko fotograficzne, gdzie można było wykonać sobie sesje zdjęciowe. Na najmłodszych czekał także punkt malowania twarzy. Każdy mógł zapisać się na kartach historii i postawić swój ślad na specjalnie do tego celu przygotowanym banerze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również przejażdżki Ekspresem Jurajskim.

Każdy uczestnik wspólnej fotografii mógł wziąć udział w losowaniu nagród, wśród których znajdował się telewizor 50-calowy. Na zakończenie imprezy jak na urodziny przystało goście zostali poczęstowani tortem.


Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli to historyczne wydarzenie:
- Kwiaciarnia "Fantazja" Barbara Brodecka
- Pracownia Florystyczna "Lawendowy Ogród"
- Sklep obuwniczy "Cztery Pory Roku"
- Sklep "Tęcza na Bis" Danuta Siwocha
- Hotel Centuria Wellness & SPA
- Salon kosmetyczny "Strefa Urody"
- Hotel Zawiercie
- Salon kosmetyczny "For you" Lucyna Karbownik
- Park Wodny "Jura"
- Patrycja Orman Fotografia


zdjęcie mieszkańców do pobrania
 
Jeśli chcecie zdjęcie wydrukowane lub w lepszej rozdzielczości prosimy o kontakt: cpp@lazy.pl, tel. 32 67 19 903


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.