Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Łazy w obiektywie

Łazy w obiektywie Rok 2017 jest rokiem jubileuszowym miasta Łazy, które obchodzi 50-lecie nadania praw miejskich. W tym celu opracowany został program jubileuszowy, w ramach którego przez cały rok organizowane są plenerowe wydarzenia sportowo-artystyczne.
 Jedną z takich imprez jest inicjatywa wykonania wspólnego zdjęcia mieszkańców i gminy w dniu 17 września br. na Placu Dworcowym w Łazach.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w imprezie w godzinach 16.00-19.00 Zapewniamy liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych jak również stoiska gastronomiczne. Mieszkańcy będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia, wziąć udział w warsztatach i konkursach jak również w losowaniu nagród.
Z okazji 50-lecia nadania praw miejskich każdy mieszkaniec, który o godz. 17.00 zrobi sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie wszystkich mieszkańców weźmie udział w losowaniu jednej z 50 nagród, w tym również nagrody głównej jaką będzie 50-calowy telewizor.
Zapraszamy więc 17 września na Plac Dworcowy w Łazach. Przyjdzcie z całymi rodzinami, z sąsiadami i znajomymi. Niech to będzie wyraz naszej tożsamości z miastem i jego historią, a zarazem pamiątką dla przyszłych pokoleń.


Autor: M K

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.