Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Bezpłatne szkolenia w ZUS

W czerwcu sosnowiecki Oddział ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu elektronicznych zwolnień lekarskich. Szkolenia adresowane są do lekarzy, ale i przedsiębiorców.

Pierwsze odbędzie się już 18 czerwca, o godz. 9.00, a kolejne 20 i 25 czerwca, o tej samej porze, dla płatników składek.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak wystawiać e-ZLA - krok po kroku - na Platformie Usług Elektronicznych (PUE), jakie są sposoby  podpisywania e-ZLA, w tym podamy jak wygenerować bezpłatny podpis - certyfikat PUE, jakie są korzyści wystawiania zwolnień elektronicznych. Dodatkowo płatnicy składek będą mogli uzyskać informację na temat udzielanie pełnomocnictwa do profilu PUE płatnika, dostępu do e-ZLA pracowników oraz ustawianie subskrypcji dla powiadomienia o wpływie e-ZLA na profilu płatnika. Zapisy na szkolenie: Sosnowiec_szkolenia@zus.pl.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.