Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Trwają przygotowania do otwarcia boisk w Łazach

Informujemy, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łazach na ten dzień nie zdecydował się na otwarcie boisk piłkarskich oraz kompleksu Orlik w Łazach. Obowiązuje tam nadal ZAKAZ POBYTU!!!.


Na stronie Ministerstwa Sportu oraz w ROZPORZĄDZENIU RADY MINISTRÓW z dnia 2 maja 2020 r. zostały zamieszczone informacje związane z „odmrażaniem” sportu od dnia 4 maja. Zamieszczone zostały także określone ograniczenia, nakazy i zakazy związane z funkcjonowaniem otwartych obiektów sportowych w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Ich dopełnienie jest warunkiem otwarcia obiektów sportowych jednak wymaga właściwego przygotowania,  zapewnienia odpowiedniej ilości środków dezynfekcyjnych oraz zatrudnienia osób, które będą dozorować tego typu obiekty. Jest warunek konieczny.

 

W związku z krótkim terminem od pojawienia się odpowiednich przepisów potrzebujemy czasu, aby te warunki spełnić zapewniając korzystającym z naszych obiektów pełne bezpieczeństwo.

 

Termin otwarcia otwartych obiektów sportowych na terenie Gminy Łazy oraz warunki korzystania z nich podamy już wkrótce.Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • plakat opieka wytchnieniowa.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.