Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Brydżyści z Łaz trenują w Klubie Seniora

Sekcja Brydżowa z Łaz od kilku lat działa na terenie Gminy.

We wtorkowe i czwartkowe popołudnia w Klubie Seniora mieszczącym się w Wydziale Rozwoju i Komunikacji Społecznej nastaje cisza i skupienie. Do stołów przykrytych zielonymi obrusami w pełnej koncentracji zasiada grupa brydżystów do kilkugodzinnych rozgrywki, dzięki którym trenują pamięć i rozwijają wyobraźnię w każdym wieku. Poziom graczy jest zaawansowany co przekłada się na udział w różnego rodzaju turniejach i zawodach karcianych. W 2018 roku w Międzypokoleniowym Turnieju Brydża Sportowego UTW zorganizowanego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej dwie pary reprezentujące sekcję brydżową z Łaz znalazły się w czołówce graczy. Oprócz cyklicznych spotkań brydżyści przeprowadzili wakacyjne zajęcia szkoleniowe z młodzieżą, podczas których starali się przekonać do jednej z najstarszych logicznych gier karcianych dzieci i młodzież.

Osoby, które są zainteresowane taką formą spędzania wolnego czasu szczególnie w okresie jesienno-zimowym mogą dołączyć do łazowskiej Sekcji Brydżowej. Spotkania graczy odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 15:00 – 18:00 w sali Klubu Seniora znajdującym się w Wydziale Rozwoju i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Łazach przy ulicy Spółdzielczej 2.


Galeria zdjęć:Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.