Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Budżet Obywatelski na 2021 rok- głosowanie

Mieszkańcy   Miasta  i  Gminy  Łazy   mogą  podejmować  decyzje  o  tym,  na  co  wydać  pieniądze, aby w ich  okolicy było  ładniej i wygodniej.

Dokładnie 70.000 zł przeznaczono na realizację pomysłów Mieszkańców.Termin składania propozycji wykonania jednorocznych zadań własnych gminy wraz z określeniem szacunkowej wartości środków finansowych z budżetu potrzebnej na ich realizację upłynął  21 września 2020 roku.

W wyznaczonym terminie tj. do dnia 21 września 2020 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok wpłynęło siedem wniosków z propozycjami zadań do realizacji. Jeden wniosek nie został uwzględniony, gdyż przedstawiony we wniosku szacunkowy  koszt realizacji zadania znacznie przekroczył kwotę 70 000 zł, która przeznaczona jest na realizację zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego. Sześć wniosków uzyskało pozytywną ocenę formalną i merytoryczną, w związku z tym zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców.

Głosowanie odbędzie się od 21.10.2020 roku do 13.11.2020 roku

 

Formularz Elektroniczny

 

Formularz do wydrukowania (PDF)

 

Zadania zgłoszone do realizacji

w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok

 

  • Podniesienie stanu bezpieczeństwa mieszkańców osiedla Podlesie w Łazach poprzez rozbudowę sieci monitoringu miejskiego na obszarze osiedla oraz instalacja czujnika jakości powietrza wraz z wyświetlaczem LED.
  • Przekształcenie działki przy ul.Bocznej w Wysokiej na teren spotkań integracyjnych.
  • Doposażenie i uzupełnienie placu zabaw w Wiesiółce.
  • Remont nawierzchni deptaka w kierunku zalewu w Łazach.
  • Wykonanie poręczy na moście strumienia na skrzyżowaniu ul.Topolowej i ul.Piaskowej w Kużnicy Masłońskiej.
  • Stworzenie wybiegu dla psów na terenie osiedla Podlesie w Łazach.

 

 
 


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
wspieraj lokalnie.PNG

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.