Wielkość Czcionki:

Kontrast:

BUDŻET OBYWATELSKI NA ROK 2022-GŁOSOWANIE

 Mieszkańcy   Miasta  i  Gminy  Łazy   mogą  podejmować  decyzje  o  tym,  na  co  wydać  pieniądze, aby w ich  okolicy było  ładniej i wygodniej. Na realizację zadań w ramach budżetu obywatelskiego na 2022 roku przeznaczona jest kwota 70.000 zł.
Termin składania wniosków z propozycjami wykonania jednorocznych zadań własnych gminy  wraz z określeniem szacunkowej wartości środków finansowych z budżetu potrzebnej na ich realizację upłynął 30.09.2021 r.

W  wyznaczonym  terminie tj. do dnia 30 września 2021 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok wpłynęły    3  wnioski       z propozycjami zadań do realizacji. Wnioski te uzyskały pozytywną ocenę formalną i merytoryczną, w związku z tym zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców.

Głosowanie odbędzie się od 2.11.2021 roku do 21.11.2021 roku

Formularz głosowania elektronicznego

Jeżeli nie chcesz korzystać z formularza elektronicznego możesz zagłosować tradycyjnie.

Pamiętaj jednak o tym, że możesz zagłosować tylko raz, albo elektronicznie, albo papierowo.

Pobierz formularz do wydruku

 

Zadania zgłoszone do realizacji

w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

 

  • Stworzenie wybiegu dla psów oraz ścieżki dydaktycznej na terenie osiedla Podlesie w Łazach

  • Dobrze wyposażona Ochotnicza Straż Pożarna gwarancją mojego bezpieczeństwa  -  Ochotnicza Straż Pożarna                                     w Chruszczobrodzie

  • Uruchomienie oraz rozbudowa ściany wspinaczkowej jako element poprawy sprawności psychofizycznej wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych w Gminie Łazy   -  ściana wspinaczkowa w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w ŁazachAutor: Magdalena Kizlich

Zobacz również:

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.