Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Charytatywne KolorLOVE Łazy dla Oliwiera

Charytatywne KolorLOVE Łazy dla Oliwiera Kolorowe szaleństwo nadchodz! :-) Juz niedlugo w Łazach znowu będzie kolorowo i radośnie a także wyjątkowo pozytywnie. Tym razem edycja KolorLOVE Łazy organizowana jest w szczytnym celu, w tym dniu odbędzie się finał akcji KORONA DLA OLIWIERA.
Pomysłodawca, organizator i realizator akcji TOMEK ŚWIEDERSKI- człowiek orkiestra :-D, o wielkim sercu i energii w takiej ilości, że mógłby obdarować nią połowę ludzkości :-) zaraził nas swoim pozytywnym nastawieniem i efektem tego jest KolorLOVE dla Oliwiera, niesamowicie dzielnego małego przystojniaka :-)
A więc do dzieła- zapraszamy wszystkich już po raz trzeci na wyjątkową imprezę sportową, która odbędzie się 19 sierpnia 2017. Tylko ten jeden wyjątkowy dzień możecie spędzić z nami aktywnie- biegnąc, jadąc na rowerze lub maszerując z kijkami nordic walking, a na mecie będziemy czekać na Was z KOLORAMI HOLI.*
Warunkiem wzięcia udziału jest pozytywne nastawienie i dużo uśmiechu! :-)
Nieważne, kto pierwszy na mecie, wygrywa każdy, kto weźmie udział.
Gwarantujemy dużo radości i pozytywnej energii!
Niech każdy zobaczy, że sport może być świetną zabawą.

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji, m.in. zlot samochodów tuningowych, pierwsza pomoc, motorówka WOPR Zawiercie, pokaz samoobrony dla kobiet, turniej boule, kąpiel w pianie, strzelectwo, łucznictwo,  ale najważniejsze, w czym koniecznie musicie wziąć udział to charytatywna licytacja!!, do zgarnięcia wejściówki, autografy, zaproszenia, vouchery, płyty, książki i inne cudowne rzeczy, za które już teraz darczyńcom składamy OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

Spotykamy się na Zalewem Mitręga w Łazach i tam rozpoczynamy najbadziej kolorowe wydarzenie roku :-)

REGULAMIN
OŚWIADCZENI UCZESTNIKA
OŚWIADCZENIE OPIEKUNA


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.