Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Cyfrowa Gmina

Cyfrowa Gmina Wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa


W ramach programu „Cyfrowa Gmina” w dniu 26 października Gmina Łazy otrzymała bon na kwotę 475 530,00. Celem projektu jest wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa. W spotkaniu, które odbyło się Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach wziął udział Sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Pan Adam Andruszkiewicz, Wojewoda Śląski Pan Jarosław Wieczorek oraz parlamentarzyści. Wysokość dofinansowania zależała od wielkości - liczby mieszkańców - i zamożności gminy, czyli tzw. wskaźnika podatkowego G.

Udzielone w ramach projektu wsparcie powinno być przeznaczone na cztery obszary:

1.    Cyfryzację biur/jednostek publicznych/jednostek podległych i nadzorowanych (z wyłączeniem placówek ochrony zdrowia) - zakup sprzętu IT i oprogramowania.
2.     Zakup sprzętu IT dla szkół i placówek specjalnych, domów pomocy społecznej.
3.    Szkolenia dla pracowników urzędu z obszaru cyberbezpieczeństwa, a także zaawansowanych usług cyfrowych.
4.    Zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.Autor: Anna Mąka

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.