Wielkość Czcionki:

Kontrast:

"Cyfrowy świat w Gminie Łazy"

"Cyfrowy świat w Gminie Łazy" Gmina Łazy w partnerstwie ze Stowarzyszeniem  Rozwoju Wsi Chruszczobród i Chruszczobród Piaski złożyła wniosek o dofinansowanie i otrzymała dotację na realizację „Obywatel IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim”

„Cyfrowy świat w Gminie Łazy”. Projekt przewiduje organizację i przeprowadzenie serii szkoleń komputerowych dla mieszkańców gminy Łazy w wieku 25 -74 lata posiadających podstawowe lub ponadpodstawowe umiejętności cyfrowe. Celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych mieszkańców gminy Łazy poprzez doskonalenie umiejętności cyfrowych u 240 mieszkańców gminy. W ramach projektu zaplanowano także zakup 12 komputerów, które zostaną wykorzystane do przeprowadzenia szkoleń, a następnie przekazane Szkole Podstawowej w Chruszczobrodzie. Gmina Łazy podpisała umowę o dofinansowanie, a realizacja projektu rozpoczęła się w lipcu br. Całkowity koszt realizacji projektu i kwota pozyskanej dotacji wynosi 134 400 zł.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, muszą wypełnić wstępny formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu zostaną zakwalifikowani do projektu. Uczestnik, ma do wyboru jeden z siedmiu modułów. Jeden moduł liczy łącznie 12 godzin i jest podzielony na dwa dni. Zajęcia odbywać się będą wyłącznie w soboty. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne a na pierwszym spotkaniu będą zobowiązani do wypełnienia formularza przystąpienia do szkoleniaw ramach mikrograntu realizowanego przez gminę Łazy ,oraz oświadczenie

o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji oraz zapisy pod nr. telefonu: 695-400-442

Film promujący projekt

Formularz zgłoszeniowyAutor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.