Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Dni Łaz 2019

Maleo Reggae Rockers, Grzegorz Hyży - to gwiazdy Dni Łaz, Święta Kupały 2019, które odbyły się w miniony weekend.
    Dni Łaz, inaczej Święto Kupały to impreza organizowana nad zalewem miejskim „Mitręga”. To właśnie tam przez dwa dni odbywały się niezwykłe atrakcje. Sobota to dużo dobrej muzyki reggae w wykonaniu zespołów Rastafajrant, Reggaeside i  Maleo Reggae Rockers, który gra koncert w ramach XX-lecia istneinia. Tego samego wieczoru zapłęło także tradycyjne ogniska świętojańskie jak również nie zabrakło puszczania wianków.    
W niedzielę odbyły się występy laureatów konkursu „Nasz Talent Łazy 2019”, laureatów programu „Szansa na sukces” – rodziny Szlachtów.
W tym dniu na scenie wystąpił także zespół Hira i gwiazda wieczoru Grzegorza Hyżego. Na koniec tradycyjnie odbył się pokaz ogni sztucznych.
    Dni Łaz to impreza dla całych rodzin. Dlatego dla najmłodszych przygotowano „krainę rozrywki”, nie zabrakło również licznych punktów gastronomicznych.


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.