Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Dni Łaz!

Dni Łaz! Golec uOrkiestra oraz Anny Wyszkoni - to gwiazdy Dni Łaz, Święta Kupały 2018 (30.06-01.07.2018).

        Dni Łaz, inaczej Święto Kupały, to nasza sztandarowa impreza organizowana nad zalewem miejskim „Mitręga”– podkreśla burmistrz Łaz Maciej Kaczyński. Oprócz występów gwiazd muzyki z czołowych miejsc list przebojów, przygotowaliśmy szereg atrakcji dla całych rodzin. W swym założeniu Dni Łaz mają integrować właśnie rodziny. Zatem propozycje dla wszystkich: dzieci, rodziców i seniorów. Dni Łaz, w przeciwieństwie do innych tego typu wydarzeń w innych miastach, to przed wszystkim integracja bez względu na wiek – dodaje Kaczyński.

         Oprócz występów wspomnianych już gwiazd, podczas tegorocznych Dni Łaz w sobotę i niedzielę będzie można zobaczyć zespoły: Folkover, Shaleyesz, 4Band, Fancy A. Odbędzie się również Koncert Laureatów Gminnego Przeglądu Twórczości Artystycznej, jak również zaprezentują się grupy artystyczne z MOK w Łazach. Pojawi się wesołe miasteczko, sporo konkursów z nagrodami, a święto zakończy pokaz sztucznych ogni – wylicza dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach Grzegorz Piłka. Nie zabraknie oczywiście puszczania wianków i tradycyjnych ognisk – obrzędów związanych z Dniem Kupały, Nocą Świętojańską.          

         Dniom Łaz towarzyszyć będą w sobotę Gminne Zawody Pożarnicze na stadionie „Łazowianka”, a w niedzielę kolejny raz będziemy opływać gminę Łazy. To 72 kilometry do pokonania w Parku Wodnym „Jura” w Łazach. Dla aktywnych także rajd rowerowy Łazy-Siewierz-Łazy, z kolei w bibliotece wystawy prac mieszkańców gminy – dodaje Piłka.

W pierwszy i drugi dzień przed każdym występem i koncertem uczestnicy imprezy będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. zaproszenia na kolację, bezpłatne vouchery do hoteli, bony podarunkowe na zakup sprzętu RTV i AGD, lot samolotem i śmigłowce, zdjęcia z gwazdami wieczoru oraz wiele innych wakacyjnych gadżetów!!
Bądźcie z nami!!Autor: M K

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.