Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Dożynki Gminne 2019

Dożynki Gminne 2019 W niedzielę 1 września na boisku sportowym LKS WYSOKA odbędą się Dożynki Gminne, na które serdecznie zapraszamy.
Uroczystości dożynkowe rozpoczną się polową mszą świętą o godzinie 14.00. Jak co roku odbędzie się tradycyjna ceremonia dożynkowa, po której rozpocznie się blok występów artystycznych w wykonaniu uczniów z SP w Wysokiej, Zespołu Tańca Ludowego NIEZAPOMINAJKA oraz Grup Śpiewaczych z Gminy Łazy.

 Gwiazdą tegorocznych Dożynek będzie kapela JURASI. Na zakończenie odbędzie się Biesiada Dożynkowa z udziałem zespołu PROJEKT.

 Dodatkowo stoiska gastronomiczne i handlowe, a na najmłodszych uczestników będą czekać dmuchańce i urządzenia rekreacyjne.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.