Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Dokumenty elektroniczne

Sposób doręczania dokumentów elektronicznych
do Urzędu Miejskiego w Łazach


I. Elektroniczna Skrzynka Podawcza
- w celu złożenia dokumentu elektronicznego do Urzędu Miejskiego w Łazach konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej - ePUAP http://epuap.gov.pl lub platformie SEKAP http://sekap.pl


Złożenie dokumentu polega na wypełnieniu formularza lub dołączeniu do niego podpisanych elektronicznie plików (łączna wielkość formularza i załączników nie może przekraczać 5,5 MB). Formularze dostępne są poprzez poniższe linki:


Kliknij tutaj celem wypełnienia formularza ePUAP


Kliknij tutaj celem wypełnienia formularza SEKAP

II. Inne metody doręczania:
Można także dostarczyć dokumenty w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Łazach do Biurze Obsługi Klienta na następujących nośnikach danych:
- płyta CD-RW lub DVD-RW;
- Pamięć masowa USB 1.0 lub 2.0;

Klienci, którzy chcą otrzymać Urzędowe Poświadczenie Odbioru w wersji elektronicznej muszą posiadać nośnik danych z możliwością zapisu.
- Pamięć masowa USB 1.0 lub 2.0;

Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Urzędu Miejskiego w Łazach:

 1. 1. Dokumenty elektroniczne doręczane do Urzędu Miejskiego w Łazach muszą być podpisane kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub przy użyciu profilu zaufanego ePUAP.
 2. Akceptowalne formaty załączników to:
 •   DOC, DOCX, RTF, ODT
 •   XLS, XLSX, ODS
 •   TXT
 •   XML
 •   GIF, TIF (TIFF), JPG (JPEG), PNG, SVG
 •   PDF

Załączniki mogą być zarchiwizowane w pliku ZIP.

 1. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Urzędowe poświadczenie odbioru

Dokument elektroniczny podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym doręczony do Urzędu Miejskiego w Łazach zostanie poświadczony kwalifikowanym podpisem cyfrowym drogą elektroniczną na adres nadawcy. Poświadczenie zawierać będzie pełną nazwę Urzędu, datę i czas doręczenia dokumentu oraz datę i czas wytworzenia urzędowego poświadczenia odbioru. Urzędowe poświadczenie odbioru - na żądanie interesanta - może zostać także zapisane na dostarczonym przez klienta nośniku danych (płyta CD-RW, DVD-RW, pamięć masowa USB 1.0 lub 2.0).

plakat airly.jpg
wspieraj lokalnie.PNG

Facebook

 • sms urzad.jpg
 • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
  W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.