Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Dzień Edukacji Narodowej emerytowanych nauczycieli

16 października w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej skierowana do emerytowanych nauczycieli.

Życzenia i gratulacje złożyli m.in. burmistrz Łaz Maciej Kaczyński oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Staniaszek.

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla szkolnych społeczności. To także bardzo ważna uroczystość dla emerytowanych nauczycieli, którzy mimo zakończonej pracy zawodowej nadal kształcą, wychowują oraz prowadzą przez trudne ścieżki życia młode pokolenie. Dzień Nauczyciela to dobra okazja, aby świętować, ale też poświęcić chwilę na refleksję.

Uroczystość przebiegła w bardzo radosnej atmosferze, podczas której nie zabrakło wspomnień i refleksji nad pracą i życiem. W kierunku nauczycieli popłynęły życzenia i serdeczności. O oprawę muzyczną zadbali artyści Miejskiego Ośrodka Kultury. Na scenie wystąpili w krótkim recitalu Patrycja Gotfryd i Karol Hadrych. Artystyczną niespodzianką dla uczestników spotkania był występ Kabaretu 50+.


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.