Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Dzień Otwarty Lądowiska Niegowoniczki

Dzień Otwarty Lądowiska Niegowoniczki Jurajski Klub Lotniczy zaprasza na Dzień Otwarty Lądowiska Niegowoniczki związany z obchodami Święta Lotnictwa

Dla miłośników samolotów i szeroko pojętej awiacji to niebywała okazja. Już 1 września 2018 w sobotę w Niegowoniczkach w Gminie Łazy kolejny raz można będzie oglądać ultralekkie statki powietrzne.

Dzień Otwarty Lądowiska Niegowoniczki to prezentacje samolotów, paralotni, motolotni, wiatrakowców oraz helikopterów a także możliwość porozmawiania na temat lotnictwa z pasjonatami podniebnych wrażeń.

Piloci oprowadzą Cię po lądowisku, wyjaśnią dlaczego samolot lata i jak jest zbudowany. Co to jest paralotnia i czym różni się wiatrakowiec od śmigłowca. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z małym lotnictwem.

Zapraszamy od godziny 14:00. O godzinie 17:00 prezentacja samolotu pożarniczego PZL M-18 Dromader. Zakończenie Dnia Otwartego Lądowiska Niegowoniczki godzina 19:00.

Osoby, które wygrały bilet na przelot samolotem lub helikopterem podczas Dni Łaz zapraszamy  w godz. 14:00-19:00.Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.