Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Dzień Seniora

O tym, że aktywność Seniorów w Łazach jest bardzo duża, nie trzeba nikogo przekonywać, bowiem od wielu lat funkcjonują Kluby Seniora, Uniwersytet III Wieku, Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia i różne organizacje.
Rada Seniorów, jako organ doradczy Gminy Łazy, mający w swoich kompetencjach organizację czasu wolnego dla Seniorów, przy współpracy z Urzędem Miejskim w Łazach i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Łazach, zaprasza na Dzień Seniora. Już w najbliższą niedzielę, o godzinie 17.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach Dzień Seniora. W ramach wydarzenia odbędzie się prelekcja: "Opieka medyczna i wsparcie dla Seniorów w Łazach" oraz koncert "Zagramy jak za dawnych lat".
dzien seniora.png


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.