Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Dzień Seniora Semafora

10 listopada w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odbył się Dzień Seniora zorganizowany przez Klub Seniora Semafor. Spotkanie uświetnił występ chóru.

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października Europejski Dzień Seniora, a 14 listopada przypada Światowy Dzień Seniora. Z tej okazji 10 listopada w Łazach zorganizowane zostało święto, podczas którego podkreślone zostało znaczenie starzenia się człowieka oraz zaakcentowane zostały problemy i potrzeby seniorów.

Członkowie Klubu Seniora „Semafor” spotkali się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, aby porozmawiać na różne tematy dotyczące dnia codziennego oraz spędzić wolny czas w miłej atmosferze i w towarzystwie znajomych i przyjaciół. W spotkaniu udział wzięli także zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło burmistrza Łaz Macieja Kaczyńskiego oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach Grzegorza Piłki. Zaproszeni goście na ręce przewodniczącej Klubu Seniora „Semafor” Anny Szkliniarz złożyli życzenia seniorom. Spotkanie z okazji Dnia Seniora uświetnił recital chóru, któremu przy fortepianie akompaniował Karol Hadrych.Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.