Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Edukacja

Oświata


Na terenie gminy przedszkolną działalność wychowawczą prowadzi 1 przedszkole, znajdujące się w mieście Łazy oraz oddziały przedszkolne, utworzone: przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łazach, na terenie sołectw: Niegowonice, Chruszczobród, Wysoka, Ciągowice, Rokitno Szlacheckie i Grabowa oraz przedszkolny oddział zamiejscowy Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Rokitnie Szlacheckim działający w Łazach. Ponadto w rejestrze żłobków i klubów dziecięcych prowadzących działalność na terenie Gminy Łazy zostały wpisane: Klub Dziecięcy – Przyzakładowe Centrum Zabawy oraz Żłobek - „Przyzakładowe Centrum Zabawy” prowadzone przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Kluczach.

Szkolnictwo podstawowe jest reprezentowane przez 8 szkół podstawowych, z których 2 placówki znajdują się na terenie miasta Łazy, a pozostałe 6 w sołectwach.

Ponadto w gminie funkcjonują 3 gimnazja, w tym 1 gimnazjum w mieście Łazy i 2 gimnazja w sołectwach: Niegowonice i Chruszczobród. Szkoła ponadgimnazjalna to placówka zlokalizowana na terenie miasta Łazy: Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego.


Przedszkola

Szkoły podstawowe

Gimnazja

Szkoła ponadgimnazjalna

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.