Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju

Minister Klimatu zaprasza do udziału w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju (ESDW), który będzie trwał od 20 do 26 września 2020 r.
 Do udziału w tym wydarzeniu, którego celem jest promowanie Celów Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030 przyjętych przez Organizację Narodów Zjednoczonych, zaprasza uczniów, studentów, organizacje pozarządowe, naukowców, a także samorządy, przedsiębiorstwa oraz wszystkie osoby, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju. Już teraz mają Państwo możliwość zarejestrować swoje inicjatywy na europejskiej platformie www.esdw.eu. Projekty mogą być realizowane w dniach 18 września – 8 października br. W związku z zagrożeniem epidemicznym zachęcam przede wszystkim, do podejmowania aktywności, które mogą być bezpiecznie zrealizowane i są dostosowane do obowiązujących ograniczeń np. lekcje, warsztaty, webinary, wystawy, projekty filmowe, a także wszelkie inicjatywy wirtualne.
W przypadku pytań proszę o kontakt z p. Patrycją Szewczyk, telefon +48 22 3692652, e-mail:
patrycja.szewczyk@klimat.gov.pl.

więcej informacjiAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.