Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Festiwal Bajek i Czekolady

Festiwal Bajek i Czekolady To był wyjątkowy dzień pełen niezapomnianych wrażeń i niespodzianek. Na placu przy fontannie z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych mieszkańców Gminy Łazy czekało mnóstwo atrakcji.

Były dmuchane zamki, gokarty, malowanie twarzy, fotobudka, kolorowe balony oraz kreatywne warsztaty. W takim dniu nie mogło oczywiście zabraknąć słodkości. Z okazji urodzin Parku Wodnego JURA uczestnicy zabawy zostali poczęstowani pysznym tortem. A kto jeszcze poczuł niedosyt słodyczy mógł delektować się smakiem fontanny czekoladowej, która była kolejną niespodzianką z okazji Dnia Dziecka. Na scenie w MOK-u wystąpił Teatr Widzimisie, który opowiedział historię o życiu młodzieży w świecie facebooka i Internetu, a na plenerowej scenie odbyły się występy dzieci i młodzieży z zespołów działających przy Miejskim Ośrodku Kultury. Całe niedzielne popołudnie wypełnione było w Łazach radością, wesołą zabawą i beztroskim spędzaniem wolnego czasu.Autor: A.M.

Zdjęcia: Jakub Krawczyk

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.