Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Festiwal Zalewajki

Festiwal Zalewajki W dniu 11 sierpnia 2018 odbędzie się po raz pierwszy w gminie Łazy „Festiwal Zalewajki"

Festiwal Zalewajki to prawdziwa uczta kulinarna, która przypomni tradycyjny smak tej potrawy. Przed nami widowiskowe gotowanie w plenerze oraz konkurs na najlepszą zalewajkę. Oprócz kulinarnych atrakcji, będzie też coś dla ucha- konkurs piosenki o zalewajce, przeznaczony dla Kół Gospodyń Wiejskich. Impreza odbędzie się w Ciągowicach na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej. Rozpoczęcie o godzinie 16:00. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie na najlepszą zalewajkę muszą wypełnić formularz i przesłać go na adres cpp@lazy.pl lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Łazach, ul. Traugutta 15, 42-450 Łazy. Ilość miejsc uczestników konkursu jest ograniczona. Głównym organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła w Ciągowicach" a szczegóły związane z  konkursem znajdują się w regulamienie. Zadanie realizowane w ramach projektu grantowego jest finansowane ze środków PROW na lata 2014-2020, pozyskanych za pośrednictwem LGD "Perła Jury."     
                     

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy


Konkurs piosenki- informacja

</&am

Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.