Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Festiwal Zalewajki 2019

Festiwal Zalewajki 2019 W dniu 10 sierpnia 2019 odbędzie się "Festiwal Zalewajki"

Festiwal Zalewajki to prawdziwa uczta kulinarna, która przypomni tradycyjny smak tej potrawy. Przed nami  gotowanie w plenerze oraz konkurs na najlepszą zalewajkę. Impreza odbędzie się w Ciągowicach przy Ochotniczej Straży Pożarnej. Rozpoczęcie o godzinie 16:00. Podczas wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji dla każdego, m.in.występy artystyczne, zabawy dla dzieci oraz konkursy.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie na najlepszą zalewajkę muszą wypełnić formularz i przesłać go na adres cpp@lazy.pl lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Łazach, ul. Traugutta 15, 42-450 Łazy do dnia 06.08.2019 r. (wtorek) do godziny 15:30. Ilość miejsc uczestników konkursu jest ograniczona. O udziale w konkursie, decyduje kolejność zgłoszeń.
Głównym organizatorem festiwalu jest
Rada Sołecka Sołectwa CiągowiceKoło Gospodyń Wiejskich w Ciągowicach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ciągowicach


Formularz Zgłoszeniowy

RegulaminAutor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.