Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Festyn Rodzinny w Wysokiej

Festyn Rodzinny w Wysokiej Sobota w Wysokiej upłynęła pod znakiem wspólnej zabawy i integracji lokalnej społeczności. W Szkole Podstawowej odbył się Festyn Rodzinny, którego główną atrakcją były występy uczniów i ich rodziców.
Piękna pogoda i wesoła muzyka przyciągnęła na plac szkolny wielu mieszkańców Wysokiej. Gości powitała dyrektor szkoły Anna Makuch, która zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Festyn rozpoczął występ przedszkolaków, którzy zaprezentowali bardzo kolorowe widowisko muzyczno-taneczne. Po najmłodszych przyszedł czas na niespodziankę przygotowaną przez rodziców. Ich zaangażowanie w życie szkoły oraz edukację swoich pociech sprawiły, że specjalnie dla nich powstał spektakl teatralny pt. „Królewna Śnieżka”. Dzieci z zapartym tchem obserwowały swoich rodziców na scenie i głośnymi oklaskami podziękowały im za przedstawienie. W dalszym ciągu programu wystąpili uczniowie szkoły, którzy zaprezentowali na scenie największe polskie przeboje.

Możliwości na spędzenie wolnego czasu na festynie było bardzo wiele. Dużym zainteresowaniem cieszyło się minizoo oraz foto-budka. Również loteria fantowa kusiła uczestników festynu atrakcyjnymi nagrodami. Najmłodsi bardzo chętnie ustawiali się w kolejce do dmuchanego zamku, kul wodnych i jazdy samochodami.


Galeria zdjęć:Autor: M K

Zdjęcia: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.