Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Głosujemy na Milenę Tokarską

Głosujemy na Milenę Tokarską Milena Tokarska, uczennica klasy 4 SP 1 w Łazach, zawodniczka MGLKS „Błękitni” Paula Trans w Koziegłowach została nominowana w Plebiscycie Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zawierciańskiego na najpopularniejszego sportowca 2017 roku.
Mało który zawodnik może pochwalić się tyloma sukcesami osiągniętymi w ubiegłym roku co młodziutka mieszkanka Łaz Milena Tokarska. Reprezentantka „Błękitnych” Koziegłowy po raz kolejny wzięła udział w Mini Tour de Pologne, wyścigu towarzyszącym najważniejszej imprezie kolarskiej w naszym kraju. Po raz kolejny w nim brylowała, stając na podium na trzech etapach. Tryumfowała w swojej kategorii w Katowicach i Zakopanem, w Szczyrku była z kolei druga. Opromieniona tymi sukcesami zdobyła następnie w Kwidzyniu tytuł Mistrzyni Polski Szkółek Kolarskich MTB wśród zawodniczek z rocznika 2007.
Pomóżmy wygrać Mistrzyni oddając głos w plebiscycie.
Wystarczy wysłać sms o treści ICH.GM11 na nr 7255 koszt 2,46zł (jeden głos) lub na nr 92055 koszt 24,60zł (dziesięć głosów).


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.