Wielkość Czcionki:

Kontrast:

GMINA ŁAZY- TU SIĘ WIDZIMY

GMINA ŁAZY- TU SIĘ WIDZIMY 25.10.2018 r. przeprowadzona zostanie akcjia promująca noszenie odblasków.

W najbliższy czwartek pracownicy Urzędu Miejskiego w Łazach wraz z dzielnicowymi Komisariatu Policji w Łazach będą rozdawali opaski odblaskowe w całej gminie. Okres jesienno-zimowy charakteryzuje się ograniczoną widocznością, dlatego w tym czasie bardzo ważne jest aby każdy niechroniony uczestnik ruchu drogowego posiadał elementy odblaskowe. Akcja rozpoczyna się od godziny 15:00 w centrum Łaz.
Odblaski będzie można otrzymać także we wszystkich sołectwach. Śledząc facebooka Gmina Łazy Official, będzie można sprawdzić lokalizację w której odblaski będą rozdawane.


Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.