Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Gminne Uroczystości Święta Konstytucji 3-go Maja

3 maja o godzinie 11.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łazach (ul. Leśna 5), uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny rozpocznie uroczystości z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
W obchodach udział wezmą przedstawiciele władz miasta i gminy Łazy, związków kombatanckich, służb mundurowych, poczty sztandarowe, a także przedstawiciele oświaty i kultury. Po zakończeniu mszy świętej rozpocznie się program artystyczny przygotowany przez MOK w Łazach. W okolicznościowym programie wystąpi młodzieżowa grupa teatralna "WIDZIMISIE" oraz soliści: Patrycja Gotfryd i Bartosz Cegła.

Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.