Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Gra Miejska- Poszukiwanie Złotego Pociągu

Gra Miejska- Poszukiwanie Złotego Pociągu Wspaniała zabawa dla rodzin oraz przyjaciół

24 sierpnia odbędzie się Gra Miejska w Łazach pn. "Poszukiwanie Złotego Pociągu". Jest to gra zespołowa w której mogą spróbować swoich sił drużyny 2- 4 osobowe. W grze mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie: do 14 roku życia wraz z rodzicami, lub powyżej 14 r.ż , którzy dostarczą pisemną zgodę rodziców lub prawnego opiekuna. (zgoda do pobrania poniżej). Gra rozpoczyna się przy Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach.

Trasa gry miejskiej wynosi ok 3,9 km, drużyna na pokonanie trasy ma określony czas. Na uczestników będzie czekało wiele zagadek oraz zadań sprawnościowych i logicznych. Gra nie wymaga znajomości miasta oraz biegania, liczą się prawidłowe rozwiązania i zmieszczenie się w regulaminowym czasie gry. Zgłoszenia do Gry Miejskiej przyjmowane są w dniu Imprezy, na dwie godziny przed rozpoczęciem. Drużyna, która zwycięży otrzyma nagrodę.

Gra miejska organizowana jest w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, pozyskanych za pośrednictwem LGD „Perła Jury”.    

 

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie.

Zgoda rodzica na udział dziecka w wydarzeniuAutor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.