Wielkość Czcionki:

Kontrast:

I Jurajski Turniej w Tańcach Polskich o "Złoty Parowóz"

I Jurajski Turniej w Tańcach Polskich o "Złoty Parowóz" Już 17 listopada 2018 roku od godz. 12, będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w I Jurajskim Turnieju w Tańcach Polskich o „Złoty Parowóz” – Łazy 2018.
W tym dniu na parkiecie znajdującym się w hali sportowej „Klaudiusz”, Szkoły podstawowej nr 1 w Łazach będziemy gościć, najlepsze pary taneczne trenujące w klubach, zespołach tanecznych, domach kultury, szkołach podstawowych i przedszkolach, z terenu zarówno województwa śląskiego jak i województw ościennych.
Co ważne, w turnieju zaprezentują się także pary taneczne Zespołu Tańca Ludowego „Niezapominajka” działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Łaz. Patronat merytoryczny – Polska Sekcja C.I.O.F.F.

Więcej informacji na temat turnieju na stronie www.moklazy.pl

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.