Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Infomacja dotycząca pojemników na odpady zmieszane

 Urząd Miejski w Łazach informuje, że od dnia 17 czerwca 2020 r. zgodnie z harmonogramem będą opróżniane pojemniki na odpady zmieszane i od razu zabierane przez firmę „Alba”.Prosimy o wystawienie w dniu wywozu odpadów wszystkich pojemników z napisem „Alba”.

W to miejsce będą rozwożone nowe pojemniki przez inną firmę z napisem: „Gmina Łazy”.

Ze względu na to, iż może się zdarzyć, że „stary” pojemnik zostanie zabrany, a „nowy” jeszcze nie dostarczony, prosimy o wykazanie cierpliwości i wyrozumiałości. Do każdej nieruchomości odpowiedni pojemnik zgodny ze złożoną deklaracją będzie dostarczony.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wymianę pojemników przeprowadzić szybko i sprawnie i aby zminimalizować niedogodności dla mieszkańców.

Jednocześnie informujemy, że od 1 lipca 2020 r. może obowiązywać inna stawka za wywóz nieczystości.

Ponadto od 1 lipca 2020 r. odpady, pochodzące z palenisk domowych (popioły), należy gromadzić w oddzielnym pojemniku.

Mieszkańcy będą na bieżąco informowani o wszystkich zmianach, dotyczących gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Łazy.

Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.Autor: Magdalena Kizlich

Zobacz również:

plakat airly.jpg
wspieraj lokalnie.PNG

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.