Wielkość Czcionki:

Kontrast:

INFORMACJA DLA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU OZE

Informujemy, że wszyscy mieszkańcy, którzy znajdowali się na liście podstawowej projektu i mieli podpisane umowy użyczenia części nieruchomości na realizację inwestycji i w wyznaczonym terminie tj. od dn. 30.09.2019 do 14.10.2019 r

nie zgłosili się do Urzędu Miejskiego w Łazach celem podpisania umowy organizacyjno-finansowej zostają skreśleni z listy podstawowej.
Informacja o terminie podpisywania umów została umieszczona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Łazach, facebooku Gminy, odczytano ją również dwukrotnie podczas niedzielnych mszy świętych w każdej parafii Gminy Łazy. Ponadto pracownicy Urzędu Miejskiego w Łazach kontaktowali się telefonicznie
z mieszkańcami zgodnie z danymi umieszczonymi na deklaracji uczestnictwa.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.