Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Informacja dla pacjentówPromed Łazy

Informacja dla pacjentówPromed Łazy W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS CoV-2 prosimy pacjentów o kontakt telefoniczny w celu ustalenia możliwości wizyty w przychodni.

Każdy pacjent ma możliwość uzyskania teleporady, która oprócz udzielenia wskazówek może obejmować również wystawienie e-recepty.

Nie zawsze objawy w powiązaniu z kontaktem w okresie ostatnich 14 dni świadczą o zakażeniu koronawirusem SARS CoV-2 alekażdy pacjent manifestujący objawy ostrej infekcji dróg oddechowych (gorączka>380C wraz z kaszlem lub dusznością) w powiązaniu z kryteriami epidemiologicznymi powinien trafić do oddziału zakaźnego lub obserwacyjno-zakaźnego.

Tylko w sytuacjach kiedy jest to niezbędne pacjent jest umawiany na konkretną godzinę do lekarza.

Lekarz udzielający teleporady na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia pacjenta ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego.

info dla pacjentów-2.jpg

Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.