Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Informacja dla pełnomocników komitetów wyborczych

Informacja dla pełnomocników komitetów wyborczych o sposobie przyjmowania zgłoszeń   kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522), tj. z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, Urząd Miejski w Łazach prosi  o dokonywanie zgłoszeń na członków obwodowych komisji wyborczych pocztą na adres: Urząd Miejski w Łazach 42-450 Łazy, ul. Traugutta 15 lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres um@lazy.pl

Zgłoszenie kandydatów na członków komisji należy przesłać najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r.

W przypadku zgłoszeń  przysłanych za pośrednictwem poczty  elektronicznej, w formie skanu, nie jest wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego.

Informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, można uzyskać pod numerem tel. 32 67 29 422 wew. 129.

 

Kontakt z pracownikami Urzędu możliwy jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 730 do 1530, piątek od 730 do 1330.

 

 Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.