Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Informacja- MOK Łazy

Działając stosownie do decyzji podjętej podczas posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w dniu 11 marca 2020 r., w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2
oraz zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki.

Mając na uwadze bezpieczeństwo publiczne Miejski Ośrodek Kultury w Łazach informuje, że:

- zostają ZAMKNIĘTE dla interesantów / użytkowników do odwołania następujące obiekty: MOK w Łazach, Świetlica w Trzebyczce, Świetlica w Ciągowicach, a także place zabaw oraz siłownie będące w zarządzie ośrodka na terenie Gminy Łazy;

  -zostają ZAWIESZONE do odwołania wszystkie zajęcia stałe ( nie dotyczy zajęć on-line) będące w ofercie ośrodka;

- zostają ZAWIESZONE do odwołania zajęcia i spotkania zespołów śpiewaczych, wokalnych, instrumentalnych, klubów i organizacji społecznych, itp.;

- zostają ODWOŁANE wszystkie WYDARZENIA KULTURALNE zaplanowane do 30 czerwca 2020 r. tj.: Gminny Konkurs Recytatorski „Wrażliwość na słowa”, Festiwal „Nasz Talent – Łazy 2020”, II Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „Złoty Parowóz – Łazy 2020”, Obchody Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, Gminny Dzień Strażaka, Ogólnopolska Olimpiada Sportowa UTW, Festiwal Twórczości Dziecięcej „Stokrotkowo 2020”, „Święto Kupały – Dni Łaz 2020”, spektakle teatralne, itp.

W sprawach pilnych lub w razie potrzeby prosimy kontaktować się z nami od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 32 67 29 453 w godzinach 8.00 – 15.00 lub za pomocą poczty elektronicznej: sekretariat@moklazy.pl.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji oraz zachęcamy do śledzenia strony internetowej MOK w Łazach (www.moklazy.pl) i Facebooka, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać informacje dotyczące dalszej działalności.

MOK w Łazach


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.