Wielkość Czcionki:

Kontrast:

INFORMACJA O TERMINIE ROZPOCZĘCIA PRAC GEODEZYJNYCH NA TERENIE POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO

INFORMACJA O TERMINIE ROZPOCZĘCIA PRAC GEODEZYJNYCH  NA TERENIE POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO Uprzejmie informujemy, że 1 kwietnia 2021 r. na terenie powiatu zawierciańskiego rozpoczną się prace geodezyjne prowadzone w związku z planowaną budową rurociągu paliwowego Boronów – Trzebinia.

 Jest to etap przygotowawczy przed wejściem na teren nieruchomości objętych Decyzją numer 3/2020 (IFXIII.747.14.2020) o ustaleniu lokalizacji inwestycji w sektorze naftowym z 21 września 2020 r.

 

Na działkach w gminie Poręba (obręby Niwki, Krzemienda) oraz w gminie Łazy (obręby Chruszczobród, Chruszczobród-Piaski, Wiesiółka, Trzebyczka, Wysoka, Niegowonice), położonych na trasie planowanego rurociągu, geodeci będą wykonywać tyczenia obszaru objętego pracami budowlanymi. Ich prace będą prowadzone zgodnie z zapisami Ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne.

 

Budowa rurociągu produktowego Boronów – Trzebinia jest realizowana w oparciu o Ustawę z dnia 22 lutego 2019 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w sektorze naftowym. Inwestorem jest przedsiębiorstwo PERN S.A, spółka skarbu państwa odpowiedzialna za magazynowanie oraz logistykę ropy naftowej i paliw. Zadanie realizuje konsorcjum firm budowlanych Agat S.A. z siedzibą w Koluszkach i ZRUG Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

 

 

Pytania w sprawie prac geodezyjnych można kierować do:

Przedstawiciel Generalnego Wykonawcy Inwestycji (tel. 731 690 900) –

w zakresie w zakresie prac geodezyjnych.

 

Kierownik budowy (tel. 668 212 799) – w zakresie informacji o robotach

budowlanych.

 

Pod numerem telefonu 600 329 027 uzyskacie Państwo informację

o całym przebiegu procesu inwestycji.Więcej o inwestycji można przeczytać na stronie https://boronowtrzebinia.pl

 

Powiat zawierciański_tabela.jpgAutor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.