Wielkość Czcionki:

Kontrast:

IV JURAJSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

IV JURAJSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK Przed nami IV edycja Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek - Łazy 2019.

Zapraszamy solistów, zespoły, chóry, duety do udziału w jedynym tego typu Festiwalu na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 10-12 stycznia 2019r. Przesłuchania odbędą się w dniach: 10 stycznia w godzinach 9.00 - 15.00 oraz 11 stycznia w godzinach 12.00 - 20.00. Występy uczestników oceni profesjonalne Jury. Koncert laureatów połączony z wręczeniem nagród odbędzie się 12 stycznia o godzinie 17.00.

Patronat Honorowy objęli: Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński, Starostwo Powiatowe w Zawierciu, LGD Perła Jury, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Związek Gmin Jurajskich.

Patronat medialny objęli: Echa Łaz, kulturalnezawiercie.pl, zawiercinskie.pl oraz Radio Zawiercie.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i kartą zgłoszeń na stronie www.moklazy.pl
Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was!Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.