Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Jarmark Bożonarodzeniowy

Festiwal Kolęd i Pastorałek, Jarmark Bożonarodzeniowy oraz Zlot Foodtrucków. Muzycznie, klimatycznie i atrakcyjnie Łazy przygotowują się do Świąt.
Centrum Łaz kolejny raz zamieniło się w gwarny, świąteczny Jarmark. W sobotę 15 grudnia w godzinach 10:00-19:00 na Placu przy Fontannie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Tradycyjnie nie zabrakło świątecznych dekoracji, rękodzieła, oryginalnych ozdób i choinki. W Miejskim Ośrodku Kultury od samego rana można było posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek  w wykonaniu dzieci i młodzieży. Pojawił się także Święty Mikołaj, a wraz z nim świąteczne smakołyki. Jarmark połączony został z dwudniowym Zlotem Foodtrucków w Łazach. Impreza cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców i była już kolejną okazją do spróbowania kuchni z różnych stron świata.

Agnieszka Seweryn

Galeria zdjęć:Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.