Wielkość Czcionki:

Kontrast:

JEDYNKA NA SPORTOWO

JEDYNKA NA SPORTOWO Druga połowa sierpnia to dla grupy dzieci z Gminy Łazy czas spędzony aktywnie, radośnie i integracyjnie. Reprezentacja UKS Jedynki Łazy - klubu działającego przy ZS nr 1 w Łazach w liczbie 25 osób w wieku 8- 12 lat wzięła udział w obozie sportowym, który odbył się w ośrodku Solpark Kleszczów koło Bełchatowa.

Młodzi zawodnicy mieli idealne warunki w ośrodku do treningu i zabawy. Wyjazd zorganizowany został dla zawodników sekcji pływackiej oraz sekcji piłki nożnej i był świetną okazją, aby poprzez zabawę i zajęcia ruchowe kształtować prawidłowe nawyki i doskonalić swoje umiejętności sportowe. Nie zabrakło intensywnych treningów w wodzie i na boisku. Dzieci mogły doskonalić swoje umiejętności w dyscyplinach sportowych, które do tej pory w systematyczny sposób uprawiają na co dzień. Jednak czas wakacyjnej laby upływał uczestnikom nie tylko na sportowej rywalizacji. Dzieci zwiedzały okolicę, poznając kulturę i zwyczaje regionu w którym przebywały. Wolny czas wypełniony był również animacjami w obozowym klimacie.

Uczestnicy wraz z trenerami: Radosławem Błochem, Jarosławem Dębińskim, Michałem Sroką integrowali się aktywnie, spędzając czas zarówno na treningach specjalistycznych jak również na zajęciach rekreacyjnych takich jak: zajęcia na basenie, gra w bilard, kręgle czy tenis stołowy. Podsumowaniem pobytu na obozie było wręczenie dla wszystkich uczestników pamiątkowych medali. Projekt dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki Program „Klub” w kwocie 15. 000 zł, z czego 6.000 zł zostało przeznaczone na obóz sportowy, a pozostała kwota przeznaczona będzie na zajęcia treningowe w sekcjach Klubu UKS Jedynka.

Zapraszamy wszystkich chętnych na obóz narciarski w ferie zimowe.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.