Wielkość Czcionki:

Kontrast:

JURAJSKIE KOLĘDOWANIE SENIORÓW ŁAZY 2019

JURAJSKIE KOLĘDOWANIE SENIORÓW ŁAZY 2019 Kolęldy i pastorałki kolejny raz będą rozbrzmiewać w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. 27 stycznia (niedziela) zaplanowano Jurajskie Kolędowanie Seniorów.

         To wydarzenie inne od wcześniej organizowanych w Łazach m.in. Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek oraz Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy. Kolędowanie seniorów nie ma bowiem formuły konkursu, ale jest wspólnym spotkaniem i radosnym śpiewaniem kolęd. Zaprosiliśmy zespoły z terenu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To 9 zespołów i solistów, tzw. podmiotów artystycznych m.in. z Łaz, Poręby, Sławkowa i Ogrodzieńca. A wspólne śpiewanie i kolędowanie wpisało się już na stałe w kalendarz artystyczny Łaz – dodaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

         Jurajskie Kolędowanie Seniorów już w niedzielę 27 stycznia o godzinie 16.00 w Sali koncertowej MOK Łazy. Wstęp wolny.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.