Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kamieniołomy

 

JURAJSKIE KAMIENIOŁOMY

 

"JURAJSKIE KAMIENIOŁOMY" to otwarte przez cały rok i 24 h/dobę dwa kamieniołomy (Niegowonice i Wysoka) o łącznej powierzchni 50 hektarów, czekające na miłośników sportów terenowych i offroadu.

Kamieniołomy położone są w Gminie Łazy na obrzeżach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w pobliży aglomeracji Śląskiej (50 km) oraz Krakowa (70 km).

Na ich terenie zorganizowano do tej pory kilkadziesiąt różnorodnych imprez, między innymi: JURAJSKIE MISTRZOSTAW OFFROAD, POLAND TROPHY DRWGON WINCH, TRIAL 4X4 – 3 RUNDĘ PUCHARU ŚLĄSKA, PUCHAR POLSKI PFTA

Kamieniołom w Wysokiej przeznaczony jest dla tych, którzy lubią jazdę przeprawową. Długie trawersy i strome podjazdy z pewnością dadzą się we znaki zarówno ludziom jak ich maszynom.

Kamieniołom w Niegowonicach to idealny teren dla miłośników jazdy szybkiej.

Zwolennicy sportów terenowych, także znajdą coś dla siebie. Kamieniom w Niegowonicach to wspaniałe miejsce do rozegrania zawodów strzeleckich (FT/HFT/Silhouett) czy paintballowych.

Na terenie kamieniołomów na naszych gości czekają przygotowane miejsca piknikowe, w których będzie można odpocząć i nabrać siły.

 

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy klientów indywidualnych oraz grupy zorganizowane.

Do współpracy zapraszamy szczególnie, hotele, firmy eventowe oraz organizatorów imprez offroadowych.

 

Koszt wynajmu kamieniołomu/kamieniołomów uzależniona jest od czasu trwania imprezy oraz wielkości terenu.

 

Kamieniołomy dla osób indywidualnych są ogólnodostępne, a kożystanie z nich jest bezpłatne.

IMG_5114.JPG  jmor2011-25.jpg  jmor2011-88.jpg  naklejka_KAMIENIOLOM.jpg

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.