Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017 9 grudnia Plac przy fontannie w Łazach znów zapełni się stoiskami handlowymi, choinkami, światełkami oraz świątecznymi smakołykami.
Wspaniałą atrakcją będzie bez wątpienia Żywa Szopka. Do udziału w Kiermaszu zapraszamy wystawców, przedsiębiorców, twórców ludowych. Bardzo mile widziani będą przedsiębiorcy i wystawcy z Naszej Gminy. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy również szkoły, stowarzyszenia, koła gospodyń, organizacje oraz wystawców prezentujących różnorodne rękodzieło i rzemiosło.

 

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Łazach, który ma swój niepowtarzalny klimat stanowi doskonałą okazję do promocji Państwa firmy czy organizacji i oferowanych produktów. Wyrażamy przekonanie, że Kiermasz pozwoli pozyskać nowych klientów i rozpowszechnić pozytywny wizerunek Państwa marki. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, wypełnienia karty zgłoszenia i dostarczenia jej do 6 grudnia 2017. 

 

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Łazach to nie tylko stoiska wystawiennicze. Od kilku lat wydarzeniu towarzyszą występy artystyczne, bowiem odbywa się Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek, organizowany przez ZS nr 3 w Chruszczobrodzie i Miejski Ośrodek Kultury w Łazach, który ma na celu przede wszystkim pielęgnowanie pięknej tradycji śpiewania kolęd w okresie Bożego Narodzenia.

 

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Łazach od kilku lat na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń, bowiem wyjątkowa i świąteczna atmosfera Kiermaszu co roku przyciąga na Plac przy fontannie wielu mieszkańców i gości naszego miasta.

 

Stoiska będą otwarte w sobotę (9 grudnia) od godz. 8.00 do 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości naszego miasta! Spędźmy razem ten szczególny, radosny czas!Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.