Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny W sobotę 19.03.2016 r. na placu przy fontannie odbył się Kiermasz Wielkanocny. W centrum Łaz odbył się Kiermasz Wielkanocny, podczas którego wystawcy mogli pokazać ręcznie wykonane wyroby oraz mieli możliwość sprzedania unikatowych eksponatów. 


Kolorowe pisanki i okazałe palmy kusiły przechodniów i przypominały o zbliżających się świętach.20 wystawców z Ogrodzieńca, Zawiercia, Krakowa i Gminy Łazy wzięło udział w corocznym Kiermaszu Wielkanocnym, który odbył się na Placu przy Fontannie w Łazach.

Stoiska wystawców emanowały wiosennymi barwami, a ręcznie wykonane ozdoby wyrażały zamiłowanie do tradycji i kultury regionalnej.

Obok rękodzieła artystycznego i ozdób świątecznych na kiermaszu można było nabyć świąteczne smakołyki. Okazałe babki wielkanocne i wypiekane koszyczki na święconkę cieszyły się dużym zainteresowaniem kupujących.

Łazowski Kiermasz Wielkanocny jak co rok cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gminy i okolic. Amatorzy ręcznie wykonanych ozdób świątecznych z zachwytem spacerowali od stoiska do stoiska, w skupieniu podziwiając unikatowe produkty.

Agnieszka Seweryn

       


Galeria zdjęć:Autor: Anna Mąka

Zdjęcia: Gmina Łazy

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.