Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w KIERMASZU WIELKANOCNYM, który odbędzie się w sobotę 08.04.2017 roku w godz. 8.00 – 15.00 w Centrum Łaz na placu przy fontannie.

Podczas imprezy odbędzie się każdy z uczestników bedzie mógł zaopatrzyć się w dostępne artykuły związane z tematyką świąt wielkanocnych i innych wykonanych bardzo często przez twórców regionalnych i ni etylko. Imprezie towarzyszyć będzie także Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej „Stokrotkowo 2017” odbywający się w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury.

Informacja dla Wystawców:
Wszystkim wystawcom zapewniamy miejsce na stoisko, gdzie będziecie mogli Państwo przedstawić swoją ofertę, szeroko związaną z asortymentem Świąt Wielkanocnych. Planujemy szerokie nagłośnienie w/w imprezy poprzez plakaty, ogłoszenia, Internet. Mając to wszystko na uwadze mamy nadzieję na dużą frekwencją, co będzie wiązało się z dużą korzyścią również dla Państwa.

Zgłoszenia, pytania oraz informacje kierować proszę do Pani Doroty Zimny pod numerem tel. 530 850 193 lub mailowo na adres: edukacja@moklazy.pl, do dnia 03.04.2017 r.

Regulamin imprezy oraz karta zgłoszenia w zakładce -Ogłoszenia- na stronie www.moklazy.pl


Autor: M K

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.